New English School - Szkoła Języków Obcych Rzeszów

Witamy w NEW ENGLISH SCHOOL w Rzeszowie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauczania języków obcych, dziękując tym samym za ostatnie 16 lat które jesteście Państwo z Nami!

Angielski dla seniorów

 

Coraz częściej odwiedzają naszą szkołę osoby w wieku 50+ chętne do nauki języków obcych. Niestety obawiają się konfrontacji z młodszymi  uczestnikami, którzy szybciej przyswajają naukę języka obcego. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy specjalny kurs - Angielski dla seniorów.

Angielski dla seniorów jest unikalnym kursem bezpośrednio skierowanym dla osób powyżej 50 roku życia. Kurs ten charakteryzuje się wolniejszym tempem przeprowadzanych zajęć ułatwiającym zrozumienie i zapamiętywanie wprowadzanego materiału. Dodatkowo, pakiet ten zawiera udogodnienia takie jak: stały lektor prowadzący, tłumaczenie wszystkich dialogów, słówek oraz nagrań, a przede wszystkim opiera się na różnorodnych tematach, które są interesujące dla osób w wieku 50+. Zajęcia odbywają się w grupie rówieśników na różnych poziomach zaawansowania, których celem jest opanowanie języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

 

 

You are here: Start Angielski dla seniorów
insta
zamknij
bezpłatna lekcja z Nativ Speakerem bezpłatny test kontakt
Jeżeli uczyła/e/ś się języka rozwiąż nasz bezpłatny test on-line.
Rozwiąż test
Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka zapisz się na kurs od podstaw.
Zapisz się
New English School
ul. Dąbrowskiego 14
35-036 Rzeszów

17 852 72 63
608 030 060

rzeszow@newenglish.pl

Biuro Szkoły czynne:
Poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
Sobota: 8:00 – 15:00