New English School - Szkoła Języków Obcych Rzeszów

Witamy w NEW ENGLISH SCHOOL w Rzeszowie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauczania języków obcych, dziękując tym samym za ostatnie 16 lat które jesteście Państwo z Nami!

Rapid Deutsch

 

 

Kurs języka niemieckiego metodą bezpośrednią Rapid Deutsch przeznaczony jest dla osób pragnących w krótkim czasie nabyć umiejętności swobodnego posługiwania się językiem niemieckim. Całość kursu przewidziana jest na okres około trzech lat akademickich (w systemie dwa razy w tygodniu po dwie godziny) i zawiera materiał językowy konieczny do uzyskania certyfikatu Zertifikat Deutsch.

Podstawą kursu jest intensywna praca na zajęciach prowadzonych w przeważającej części w formie ustnej - wprowadzany materiał ćwiczony jest w postaci pytań i odpowiedzi. Powtarzanie w szybkim tempie całych struktur w języku niemieckim wywołuje efekt automatycznego ich przyswajania. Uczniowie formułują również krótkie samodzielne wypowiedzi na określony temat podsumowujące przerobiony fragment materiału. Taka forma zajęć pozwala na przyswojenie słownictwa, właściwej wymowy oraz praktyczne opanowanie podstawowych struktur gramatycznych pozwalające na swobodne wypowiadanie się w języku niemieckim. Zajęcia uzupełnione są o czytanie oraz pisanie ze słuchu tekstów wcześniej przerobionych ustnie. Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują bardziej tradycyjne ćwiczenia słownikowe i gramatyczne pozwalające na utrwalenie materiału.

Trudna często gramatyka języka niemieckiego przedstawiona jest w jasny i przystępny sposób. Praktyczne i nowoczesne słownictwo podzielone jest na działy tematyczne co ułatwia jego zapamiętywanie oraz wykorzystywanie w praktyce. Już od pierwszych lekcji daje to uczestnikom kursu widoczne efekty nauki - możliwość prowadzenia rozmowy w języku niemieckim w sytuacjach często spotykanych w środowisku niemieckojęzycznym, co wzmacnia ich motywację.

 

Oferta:

  • Rapid Deutsch
  • Przygotowanie do egzaminów Goethe – Institut
  • Matura
  • Egzamin gimnazjalny
  • Metoda tradycyjna
 

You are here: Start Języki obce i metody Niemiecki
insta
zamknij
bezpłatna lekcja z Nativ Speakerem bezpłatny test kontakt
Jeżeli uczyła/e/ś się języka rozwiąż nasz bezpłatny test on-line.
Rozwiąż test
Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka zapisz się na kurs od podstaw.
Zapisz się
New English School
ul. Dąbrowskiego 14
35-036 Rzeszów

17 852 72 63
608 030 060

rzeszow@newenglish.pl

Biuro Szkoły czynne:
Poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
Sobota: 8:00 – 15:00