New English School - Szkoła Języków Obcych Rzeszów

Witamy w NEW ENGLISH SCHOOL w Rzeszowie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauczania języków obcych, dziękując tym samym za ostatnie 16 lat które jesteście Państwo z Nami!

O Nas

New English School w Rzeszowie jest szkołą z szesnastoletnim doświadczeniem, której zaufało wiele czołowych przedsiębiorstw w województwie podkarpackim, a w szczególności cztery wiodące Firmy z Doliny Lotniczej. Dodatkowo od ponad roku realizujemy projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym z języka specjalistycznego m.in. dla Instytucji Państwowych na terenie Rzeszowa.

W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia z języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Jako jedyna szkoła na podkarpaciu prowadzimy zajęcia metodą Speak Your Mind nastawioną na mówienie i osłuchanie się z językiem, a także kursy z języka biznesowego oraz technicznego prowadzone przez polskich lektorów lub Native Speaker. Wszystkie kursy odbywają się w New English School lub w siedzibie Firmy.

Dodatkowo proponujemy Państwu możliwość kursów przygotowujących do egzaminów międzynarodowych, w tym egzaminów z języka biznesu. New English School jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne umożliwia zdobycie certyfikatów językowych ETS Global. Nasza szkoła posiada również wyłączność na metodę Talking Kids skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych. Zachęcamy także do skorzystania z Biura Tłumaczeń języków z całego świata.

 

You are here: Start O Nas
insta
zamknij
bezpłatna lekcja z Nativ Speakerem bezpłatny test kontakt
Jeżeli uczyła/e/ś się języka rozwiąż nasz bezpłatny test on-line.
Rozwiąż test
Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka zapisz się na kurs od podstaw.
Zapisz się
New English School
ul. Dąbrowskiego 14
35-036 Rzeszów

17 852 72 63
608 030 060

rzeszow@newenglish.pl

Biuro Szkoły czynne:
Poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
Sobota: 8:00 – 15:00